Напрямки для кооперації

Кооперація

Ми розуміємо, що механізми кооперації дозволяють знизити ризики – це загальносвітова практика. Особливо актуальний цей метод для розвитку прогресивних досліджень.

Розвиток ilaya science – це шлях від результату до результату, тому ми знаємо як залучити та ефективно використати ресурси для досягнення поставленої мети.

Ми залучаємо дружне фінансування різних форм: різні методи інвестування, грантове фінансування, допомога донорських та профільних програм фінансової підтримки новацій, спонсорство для лікування хворих та проведення окремих цільових досліджень та інше. Ми відкриті для партнерства для проектів що мають на меті комерційну вигоду, корисне наукове відкриття або позитивний соціальний вплив.

Проекти

Наразі ми запрошуємо підтримати нас у таких проектах:

Дослідницькі проекти:

Проект 1

Виконується

Дослідження безпеки та ефективності клітинної терапії жіночого безпліддя маткового генезу на фоні гіпоплазії ендометрію.

Проект 2

В процесі становлення

Дослідження безпеки та ефективності клітинної терапії цукрового діабету ІІ типу.

Соціально значимі проекти:

Проект 1

В процесі становлення

Організація унікального простору для освіти і надання практичного досвіду молоді, сприяння розвитку та становлення прогресивних спеціалістів у галузі біотехнології, підтримка інноваційних проектів та створення альтернативної платформи для розвитку професійної медичної спільноти.

Документи
Тощо

Комерційні проекти:

Проект 1

Виконується

Мережа клінік сімейного типу з унікальним підходом до збереження здоров’я клієнтів, шляхом превентивного підходу до діагностики та раннього виявлення захворювань, а також особливому підходу до підготовки сімейних лікарів.

Документи
Тощо

Контакти

Будь ласка, звертайтесь з пропозиціями про партнерство у соціальних проектах за нижче вказаними контактами

Контактна особа
Катерина Ступарик

Менеджер проектів

Телефон
+38 050 671 90 04

e-mail
grant@ilaya.ua