Ми відкриті для співпраці

Про компанію

Проект ilaya science запрошує до співпраці партнерів: інвесторів, донорів, професійні медичні організації, асоціації, спілки, профільні навчальні заклади, медичні центри, страхові компанії, тощо.

Наша мета – допомога людям у прагненні бути здоровими та сприяння розвитку біотехнологічної, біологічної та медичної науки. Ми використовуємо для цього всі доступні нам ресурси, постійно розвиваємося і будемо раді нагоді знайти однодумців та партнерів у цьому напрямку.

Колектив ilaya science – це команда найкращих професіоналів наукової галузі України. Для кожного з нас розвиток медицини – це особистий виклик, тож розвиток компанії починається з безперервного навчання кожного з нас.

 

Принципи

Ми розуміємо, що глобалізація ринків є невід’ємною умовою функціонування сучасного бізнесу. Залучення інвесторів та професійний діалог з представниками всесвітнього сектору охорони здоров’я — основа майбутнього розвитку ilaya science.

Саме тому в нашій діяльності ми притримуємося принципів прозорості, відкритості, ефективності, проінформованості та виконання зобов’язань перед пацієнтами медичних центрів, партнерами та інвесторами.

Документи

Партнери