Історія

Створення центру

У 2010 році стартувала робота зі створення майбутнього медичного центру. Не покладаючи рук, фахівці з різних сфер вкладали душу в ідею інноваційного медичного проекту, яким і стала ilaya. Минуло два роки, і 4 липня 2012 року на вулиці Крамського, 9, відкрився Медичний центр ilaya, який став гідним результатом праці багатьох професіоналів.

Сьогодні в медичному центрі ilaya за різними напрямками отримують якісні послуги понад 19 000 клієнтів не тільки з України, а також з інших країн – Східної, Західної Європи та Азії (Франція, Ізраїль, ОАЕ, Узбекистан, Росія та ін.).

Дослідження

Наша візитна картка – це інноваційні технології. Їх використання допомагає усувати захворювання без значного втручання в організм, що забезпечує швидке відновлення здоров’я.

У зв’язку з цим, було розпочато проведення наукових досліджень. Дебютом наукової діяльності компанії стало застосування клітинних технологій та тканинної інженерії. В результаті була впроваджена така унікальна послуга, як біострахування. Це – інноваційний сервіс зберігання мезенхімальних стромальних клітин, що допомагає швидко відновлювати тканини після захворювань, травм, опіків, а також запобігати старінню тканин.

Таким чином, науковий інтерес спеціалістів з різних галузей медицини став зростати, і, наразі, компанія активно співпрацює з відомими науково-освітніми центрами.

Медична компанія ilaya також активно спілкується зі студентами Факультету біотехнології та біотехніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. Сікорського” та Інституту біології Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, як з майбутніми науковцями у сфері біотехнології.

Наразі, на базі компанії ilaya проходять науково-дослідну практику: 3 студенти НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” та 2 студенти КНУ ім. Т.Г.Шевченка.

Саме тому Медична компанія ilaya створила Науково-дослідний центр ilaya science, який став центром наукової діяльності компанії, центром ідей, розвитку інновацій, вирішення проблем здоров’я суспільства, а також сприяння розвитку науки майбутнього і передачі знань новому поколінню науковців.