Клітини похідні нервового гребеня з волосяного фолікула людини

Продукт

Опис

Мультипотентні стовбурові клітини – похідні нервового гребення (МСК-ПНГ), культивовані, аутологічні – клітинний препарат, отриманий із волосяного фолікула людини, виділений, ідентифікований та культивований на середовищі із факторами росту. Клітини мають здатність до диференціації та проліферації. Зберігається у замороженому вигляді в дюарах з азотом.

 

Нервовий гребінь (НГ) – це популяція клітин, яка вперше була описана швейцарським ембріологом Wilheim His у 1868 році як “Zwischenstrang” (проміжний ланцюг) через їх розташування між дорсальними ектодермами та нейронною трубкою у ембріонів хребетних. Пізніше ця тканина була перейменована в НГ Arthur Milnes Marshall, як більш точний опис його анатомічної позиції. НГ-клітини народжуються під час ембріогенезу хребців у дорсальних краях закриваючих нервових складок. Спочатку вони інтегровані в нейроепітелій, де вони морфологічно не відрізняються від інших клітин нейронної епітелії. При індукції сигналами, що походять від контактної опосередкованої взаємодії тканин між нервовою пластиною та поверхневою ектодермою, через епітеліальний-мезенхімальний перехід, широко мігрують до кількох різних ділянок ембріона, де вони сприяють розвитку нейрональних елементів у різних типах тканин, починаючи від периферичної нервової системи (ПНС) до черепно-лицьового скелету.

 

Вперше нестин-експресуючі клітини були виявлені у волосяному фолікулі Lingna Li та співавт. у 2003 році.

 

Волосяні фолікули проходять безперервний ріст. Цикл проліферації та спокою стовбурових клітин волосяного фолікула – є добре контрольованим Дані структури містять декілька різних типів стовбурових клітин, включаючи епітеліальні стовбурові клітини, меланоцитарні стовбурові клітини, а також стовбурові клітини нейронних гребінців.

Застосування

Оскільки людські плюрипотентні стовбурові клітини нервового гребня можуть служити необмеженим і стабільним джерелом клітин для створення потужного інструмента для нових методів лікування, при регенерації органів у клінічній практиці.

 

Стовбурові клітини нервового гребня (СК-ПНГ) можуть бути використані як перспективний тип стовбурових клітин для репарації периферичних нервів. Цей висновок підтверджують дослідження Романа Васильєва з колегами. Ця робота вказала, що СК-ПНГ володіє вираженою біологічною властивістю, щоб сприяти відновленню нерва шляхом диференціювання у шванівські клітини, які необхідні при регенерації периферичних нервів, шляхом підтримки відновлення аксонів та секреції нейротрофічних факторів, що сприяють репарації нервів. Даний тип клітин може бути використаний для відновлення іннервації при тяжких пошкодженнях шкіри.

 

Сьогодні, використовуючи СК-ПНГ, існує можливість вирощувати кератоцити рогівки ока in vitro, що дає можливість відновити зір тисячам людей по всьому світу. Через важливу роль, яку СК-ПНГ відіграють у розвитку зубів, все більше і більше зусиль спрямовується на утворення зубних тканин з клітин, що отримані з  СК-ПНГ і таким чином в комбінації з ектодермальними епітеліальними клітинами, розглядаються як оптимальне та перспективне джерело клітин для всієї регенерації зубів. Крім того, СК-ПНГ здатні диференціюватись у клітини-попередники, що беруть участь у регенерації серця  людини. У серці ссавців, даний тип клітин перебуває в якості сплячих мультипотентних стовбурових клітин.

 

На базі медичної компанії ilaya із застосуванням СК-ПНГ виконують лікування розсіяного склерозу, спинно-мозкових та черепно-мозкових травм.

 

За наступними посиланнями можна ознайомитись з опублікованими в англомовних наукових виданях результатами вивчення отримання, характеристики, виготовлення та застосування СК-ПНГ:

 

Neural crest stem cells and their potential therapeutic applications

Dental pulp-derived stromal cells exhibit a higher osteogenic potency than bone marrow-derived stromal cells in vitro and in a porcine critical-size bone defect model

Neural Crest Stem Cells

Способи введення

Внутрішньовенне, інтратекальне, внутрішньотканинне

Вартість

Дізнатись більше - за запитом .

Термін виробництва

6-8 тижнів.

Контакти

За детальною інформацією звертайтесь за нижчевказаними контактами

Телефон
+38 044 284 00 00

e-mail
science@ilaya.ua