Напрями досліджень

дослідження

Неврологія. Розсіянний склероз

Оцінка безпеки та ефективності застосування препарату культивованих аутологічних клітин похідних нервового гребеня (ПНГ) у пацієнтів з ремітуючим розсіяним склерозом.

Неврологія. Грижі міжхребцевих дисків

Оцінка безпеки та ефективності застосування препарату культивованих аутологічних та алогенних мультипотентних мезенхімальних стромальних клітин у пацієнтів з нейрокомпресійним синдромом, у зв’язку з грижею міжхребцевих дисків.

Репродуктологія. Жіноче безпліддя

Клітиннна терапія жіночого безпліддя маткового генезу на фоні гіпоплазії ендометрію.

Ендокринологія. Цукровий діабет ІІ типу

Оцінка безпеки та ефективності застосування препарату культивованих аутологічних (алогенних) мультипотентних мезенхімальних стромальних клітин з жирової тканини у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу.

Дерматологія. Вікові зміни шкіри

Оцінка безпеки та ефективності застосування препарату, який містить культивовані аутологічні фібробласти у пацієнтів з віковими змінами та/або рубцевими дефектами шкіри обличчя

Неврологія. Травма хребта та спинного мозку

Оцінка безпеки та ефективності застосування клітин похідних нервового гребеня у пацієнтів з наслідками травми спинного мозку.

Травматологія. Дефекти кісткової тканини

Оцінка безпеки та ефективності трансплантації культивованих аутологічних мультипотентних мезенхімальних стромальних клітин з кісткового мозку у пацієнтів з переломами кісток, що тривало не зростаються і у пацієнтів з травматичними дефектами кісткової тканини.