Клітини ендометрію

Продукт

Опис

Мультипотентні мезенхімальні стромальні/стовбурові клітини ендометрію (ММСК-Ен), культивовані, аутологічні – клітинний препарат, отриманий із здорової ділянки ендометрію, виділений, ідентифікований та культивований на середовищі із факторами росту. Клітини мають здатність до диференціації та проліферації. Зберігається у замороженому вигляді в дюарах з азотом.

 

Людський ендометрій являє собою високодинамічну тканину, яка переживає приблизно 400 менструальних циклів протягом життя жінки. Цей рівень регенерації можна порівняти з іншими тканинами з високим клітинним оновленням, такими як епідерміс, епітелій кишечника та кістковий мозок. Наявність стовбурових клітин в ендометрії вперше було передбачено Prianishnikov  в 1978 році.

 

У 2004 році Taylor  та Chan  вперше опублікували дані про ідентифікацію та характеристику стовбурових клітин в тканинах ендометрія. Характеристика стромальних клітин ендометрія людини з використанням антитіл показала експресію поверхневих маркерів  CD29, CD44, CD73, CD90, CD105, MSI1 і NOTCH1.

Застосування

ММСК-Ен здатні до диференціювання в адипогенному, хондрогенному та остеогенному  напрямках. В даний час дослідження мезенхімальних стовбурових клітин в основному зосереджені на стромальній тканині. Додаткові докази ролі циркулюючих ММСК-Ен в регенерації ендометрію були продемонстровані в ряді доклінічних досліджень ендометріозу .

 

У доповіді Nagori  наведено дані про успішне подолання синдрому Ашермана у пацієнта, що не реагував на медикаментозну або хірургічну терапію, шляхом аутологічної трансплантації МСК- CD9 +, CD44 + та CD90, що призвело до збільшення васкуляризації та товщини ендометрію. Подальше запліднення in vitro та перенесення ембріону призвело до успішної вагітності. ММСК-Ен здатні диференціюватись у допамін-продукуючі клітини, холінергічні нейроноподібні клітини і можуть бути використані для лікування запальних захворювань центральної нервової системи (ЦНС), де, зазвичай, виникає втрата олігодендроцитів, які є мієлінуючими нейрогліальними клітинами. Попередні дослідження показали, що людські ендометріальні мезенхімальні клітини, які експресують маркери CD105, CD90, CD146 та CD44, можуть бути індуковані в олігодендроцитоподібні клітини в середовищі, де вирощуються нейрони.

 

Терапевтичні можливості ММСК-Ен, включають їх використання при інсульті, генерації інсулін-продукуючих клітин, інфаркті міокарда.

 

Величезний потенціал диференціації ММСК-Ен також підтверджувався дослідженням in vitro, на мегакаріоцитоподібні клітини, що здатні продукувати функціональні тромбоцити та хондроцити.

 

Спеціалісти медичної компанії ilaya застосовують клітини ендометрію у терапії жіночого безпліддя маткового генезу на фоні гіпоплазії ендометрію.

 

На сайті СlinicalTrials.gov можна ознайомитись з експериментальними та клінічними дослідженнями, щодо застосування даного типу клітин при ряді патологічних станів, які проводяться (або завершились) у провідних лабораторіях та клініках світу.

 

За наступними посиланнями можна ознайомитись з опублікованими в англомовних наукових виданях результатами вивчення отримання, характеристики, виготовлення та застосування ММСК-Ен:

The maternal embryonic interface

ENDOMETRIAL STEM CELLS

Regenerative Potential of Endometrial Stem Cells: A Mini Review

Endometrial stem cells in regenerative medicine

STEM CELLS IN ENDOMETRIUM AND THEIR ROLE IN THE PATHOGENESIS OF ENDOMETRIOSIS

Способи введення

Внутрішньоматкове зрошення

Вартість

Дізнатись більше - за запитом .

Термін виробництва

4-8 тижнів.

Контакти

За детальною інформацією звертайтесь за нижчевказаними контактами

Телефон
+38 044 284 00 00

e-mail
science@ilaya.ua