Ендотеліальні прогеніторні клітини

Продукт

Опис

Ендотеліальні прогеніторні клітини із периферичної крові (ЕПК), культивовані, аутологічні – клітинний препарат, отриманий шляхом виділення ендотеліоцитів із кровоносних судин. Проводиться забір периферичної крові, після чого виділення, ідентифікація та культивування клітин на середовищі із факторами росту. Клітини мають здатність до дференціації та проліферації. Зберігається у замороженому вигляді в дюарах з азотом.

 

Ендотеліальні прогеніторні клітини з периферичної крові (ЕПК), як правило, визначаються як циркулюючі клітини, які експресують різноманітні маркери клітинної поверхні, аналогічні тим, що виражені у судинних ендотеліальних клітин, та прилягають до ендотелію на ділянках гіпоксії / ішемії і беруть участь у формуванні нових судин.

 

Зацікавленість у використанні ЕПК при органогенезі, та порятунку пошкоджених тканин після ішемічного / гіпоксичного шоку, зріс експоненціально, оскільки, використання стовбурових клітин є передовим напрямком у регенеративній медицині.

 

Перше повідомлення Asahara  про існування циркулюючих клітин-попередників ендотеліального походження з кісткового мозку у 1997 році, ініціювало активні дослідження в даному напрямку. На сьогодні в найпопулярнішій наукові базі PubMed можна знайти публікації з експериментальними даними з більш ніж 9300 джерел, з використанням пошукового терміну “ендотеліальна клітина-попередник”.

 

У разі видалення великих ділянок ендотелію і / або пошкодження основної базальної мембрани або штучного судинного скріплення в судинах, відбувається велика міграція циркулюючих ЕПК-клітин, як перша відповідь на травму. У цьому випадку безліч циркулюючих гематопоетичних клітин поряд з тромбоцитами легко приєднуються до цих ділянок і починають процес регенерації.

 

Диференціація гемангіобластів призводить до утворення гематопоетичних стовбурових клітин та ЕПК. Тому дані лінії клітин експресують схожі поверхневі маркери CD31, CD34, Flk-1, Flt-1, Tie2 і VE-Кадгерин і т.д.

Застосування

Cьогодні, одним з передових методів лікування кардіоваскулярних захворювань, що дають надію на реваскуляризацію уражених тканин кровоносної системи, є використання саме ЕПК-клітин.

 

Однією з розповсюджених проблем серцево-судинної системи є хронічні ішемічні ефекти у нижніх кінцівках, головним чином викликані артеріальною обструкцією / стенозом. Терапевтична концепція трансплантації EПК-клітин для неоваскуляризації була встановлена ​​за допомогою ряду досліджень. В останнє десятиліття було розроблено та представлено багато клітинних терапій при критичній ішемії кінцівок, результати яких підтверджують та доцільність таких заходів.

 

Спеціалісти медичної компанії ilaya впровадили застосування ендотеліальних прогеніторних клітин у регенерації сполучних тканин, лікуванні ушкоджень кінцівок, спинно-мозкових та черепно-мозкових травм, гнійних ран та опікової травми, а також у терапії вікових змін шкіри, рубців та шрамів.

 

На сайті СlinicalTrials.gov можна ознайомитись з експериментальними та клінічними дослідженнями, щодо застосування даного типу клітин при ряді патологічних станів, які проводяться (або завершились) у провідних лабораторіях та клініках світу.

За наступними посиланнями можна ознайомитись з  опублікованими в англомовних наукових виданях результатами вивчення отримання, характеристики, виготовлення та застосування ЕПК:

Prevascularisation with endothelial progenitor cells improved restoration of the architectural and functional properties of newly formed bone for bone reconstruction

Downregulation of LGR5 Expression Inhibits Cardiomyocyte Differentiation and Potentiates Endothelial Differentiation from Human Pluripotent Stem Cells

Способи введення

Внутрішньовенне, внутрішньотканинне

Вартість

Дізнатись більше - за запитом .

Термін виробництва

6-8 тижнів.

Контакти

За детальною інформацією звертайтесь за нижчевказаними контактами

Телефон
+38 044 284 00 00

e-mail
science@ilaya.ua