Місія

Основне

Місія

Сприяння популяризації та розвитку біотехнології з впровадженням у сучасну медичну практику.

Основна мета

Пошук та інтеграція інноваційних розробок у сфері медичних біотехнологій, сприяння їх фундаментальній реалізації та впровадженню в клінічну практику.

Споживачі повинні мати вибір з якомога ширшого переліку безпечних продуктів. Біотехнологія може надати споживачам можливість такого вибору.

Біотехнологія

Біотехнологія – це технологія, що використовує біологічні об’єкти (агенти). Медична біотехнологія – медичні методики, основа яких полягає у використанні біологічних об’єктів; застосуванні біотехнологічних продуктів та препаратів у сучасній медичній практиці.

Біологічні об’єкти, що застосовує медична біотехнологія

ДНК и РНК

Формені елементи крові

Клітини людини

Тканини і органи людини

Продукти медичної біотехнології

Вакцини

Клітинні продукти

Препарати з крові та плазми людини

Тканинно - інженерні продукти

Інші препарати

Методики

На даному етапі розвитку проекту ilaya science ведуться розробки методик використання таких біотехнологічних продуктів як клітинні препарати у вигляді суспензії клітин у фізіологічному розчині або плазмі крові людини та тканинно-інженерні матеріали у вигляді тримірного гідрогелю, наповненого клітинами. А саме, використовуються культивовані клітини людини різних тканин різних пасажів.

Використання біотехнологічних продуктів значно зменшує ризик відторгнень, виникнення ракових клітин та інших злоякісних змін. Лабораторні та клінічні дослідження проводять оцінку та доводять безпечність використання біологічних об’єктів. Разом з тим, кінцевою метою є розповсюдження біотехнологічних продуктів та препаратів, методичних рекомендацій щодо їх використання у клінічній практиці та введення в експлуатацію, а також навчання лікарів і співробітників біотехнологічних лабораторій – розповсюдження та популяризація біотехнологій.