Відкритий набір пацієнтів з діагнозами аваскулярний некроз головки стегнової кістки та коксартроз на лікування за допомогою унікального методу AVN Treatment by ilaya

12.12.2017

Ми раді, повідомити, що відкритий набір пацієнтів з діагнозами аваскулярний некроз головки стегнової кістки та коксартроз на безоплатне лікування за допомогою унікального методу AVN Treatment by ilaya. Лікування проводиться за рахунок спонсора. Відбір пацієнтів проводиться після підтвердження діагнозу.
Для участі в проекті необхідно надати документи, що підтверджують Ваш діагноз і заповнити анкету. Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу avntreatmentbyilaya@gmail.com.
Детальніше про проект та можливості участі, Ви можете дізнатися, написавши лист на електронну адресу або зателефонувавши за номером +38 (044) 284 0000.

 

Звертаємо Вашу Увагу, що погоджуючись із пропозицією ТОВ «А.А. ПАРТНЕРС» взяти участь в проекті AVN Treatment by ilaya”, у разі заповнення вказаної анкети, Ви надаєте ТОВ «А.А. ПАРТНЕРС» згоду на обробку Ваших персональних даних, в обсязі інформації, яка буде надана Вами особисто при заповненні вказанної анкети, у відповідності до положень Закону України “Про захист персональних даних”.
Ви маєте право відмовитись від згоди на обробку персональних даних, шляхом відмови від заповнення запропонованої анкети.

АНКЕТА