Біотех-реабілітація поранених

Опис

В рамках проекту медична компанія ilaya виконує реконструктивно-відновне лікування за оригінальною методикою, що розроблена і успішно практикується фахівцями компанії вже більше 10 років. Для такого лікування застосовуються біотехнології, засновані на унікальних властивостях стовбурових клітин людини.

За 2 роки роботи проекту на лікування було прийнято понад 60 поранених на Сході України, і більше 30 з них вже повністю пройшли лікування і повернулися до повноцінного життя. Всі кошти, пов’язані з їх лікуванням, забезпечує Всеукраїнський центр волонтерів «People’s Project», який за 2 роки співпраці зібрав 19 млн. гривень за рахунок залучення внесків організацій і небайдужих людей з усього світу.

Пацієнти проекту мали наслідки бойових травм, при яких поширені в медустановах методики не приносили ефекту, а часто супроводжувалися ускладненнями, що загрожували ампутацією або тяжким ступенем інвалідності. Але застосування біотехнологій медичної компанії ilaya допомогло їм відновити кісткову тканину і максимально повернути кінцівкам функції.

завантажити презентацію
Перейти на сайт проекту