Банк шкіри. Лікуваня опіків

Опис

Соціальний проект «Банк шкіри. Лікування опіків» був заснований в кінці 2014 року з метою лікування глибоких уражень м’яких тканин за допомогою клітинних технологій, що дозволяють швидко і якісно відновити велику ділянку шкіри.

В рамках проекту медична компанія ilaya створила резерв Банку шкіри в кількості 5 млрд. Клітин, які можуть бути використані для відновлення 50 м² шкіри в короткі терміни. Цей клітинний матеріал може бути в будь-який час виділений медустановам-партнерам проекту, які застосовують його безпосередньо на своїй клінічній базі. На даний момент партнерами є Опіковий центр при Київській міській клінічній лікарні №2 та Кафедра хірургії №2 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця.

Всі витрати в сумі 1 860 000 гривень, що необхідні для створення і підтримки резерву клітин, компенсував Всеукраїнський центр волонтерів «People’s Project», який привернув для цього кошти меценатів збір необхідних коштів. Найбільшим меценатом проекту стала Фармацевтична фірма «Дарниця», яка пожертвувала для проекту 800 000 гривень. А також проект, взятий під патронат Дружини Президента України Марини Порошенко.

За півтора року роботи соціальний проект «Банк шкіри. Лікування опіків» допоміг врятувати більше 20 пацієнтів, яким було виконано лікування важких опіків і ран, що довго не загоювались за допомогою клітинних технологій. Кожен пацієнт мав важкі ушкодження м’яких тканин, які могли привести до ампутації або навіть смерті, але завдяки проекту пацієнти вчасно отримали допомогу і повернулися до звичайного життя.

завантажити презентацію
Перейти на сайт проекту