Компанія Pluristem отримала близько 27 мільйонів доларів США на впровадження клітинних терапій у клінічну практику у США та ЄС

29.12.2017

Фінансування, за рахунок, державних грантів та дослідницьких програм – є пріоритетною задачею, для майже всіх біотехнологічних компаній.

 

Ресурс bioinformant.com повідомляє, що компанія “Pluristem Therapeutics” розробила цілком унікальні технології та отримала декілька грантів у минулому році, на загальну суму близько 25 мільйонів доларів США, від програми Європейського Союзу “Горизонт 2020”, а також 2,4 млн. доларів США, за рахунок грантів менших розмірів від дослідницьких програм Ізраїлю. Більшість цих коштів спрямовані на залучення активів компанії “Phurismed III” до ринку, та кращого прогнозування результатів клінічної терапії.

Провідним активом компанії “Pluristem”, є клітинна терапія “PLX-PAD”, яка у даний час знаходиться на багатонаціональному, III етапі клінічного дослідження по лікуванню критичної ішемії кінцівок (CLI) у 250 пацієнтів з термінальною стадією ішемії за Резерфордом, які не можуть перенести реваскуляризацію. У цих пацієнтів дуже мало залишкових варіантів лікування, і вони, швидше за все, будуть спрямовані на ампутацію. Клітинна терапія може стати виходом. Американське Управління продовольства і медикаментів США (FDA), надало “швидкий шлях” для компанії “Pluristem” з огляду реєстрації та регуляторних питань, а Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) обрало програму “PLX-PAD in CLI” для свого проекту “Adaptive Pathways”, метою якого є скорочення часу виводу інноваційних ліків на ринок. Європа подарувала програмі “PLX-PAD in CLI” нагоду отримати ще 8 мільйонів доларів США, за програмою ЄС – “Горизонт 2020”.

 

Ще 8,7 мільйони доларів США були отримані компанією  “Pluristem”, знову ж таки, з програми ЄС “Горизонт 2020”, для запланованого дослідження III фази клінічного дослідження “PLX-PAD” післяопераційного відновлення після хірургічного втручання при переломах стегна. Програма “Pluristem” створила багатонаціональне дослідження для реєстрації приблизно 180 пацієнтів, первинним кінцевим пунктом якого є SPPB-тест. Більш швидке відновлення є критичним для пацієнтів, особливо у Європі, де уряди часто оплачують медичні рахунки, це може заощадити велику кількість державних коштів. Таким чином, грантові програми “Горизонт 2020” можуть створювати гарний інвестиційний клімат на біотехнологічному ринку ЄС.

 

 

“Pluristem”, також отримав кілька менших грантів: загалом 1,5 мільйона доларів США, надійшло від Ізраїльського уряду на підтримку програми розвитку PLX-PAD, а також від Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю, було надано грант “Smart Money” для просування продуктів у Китаї. Ще 900 тисяч доларів США, надійшло від фонду “BIRD” для спільного дослідження “Pluristem” і Нью-Йоркським центром крові, з метою з’ясування того, чи клітинна терапія “PLX-R18” може сприяти успіху трансплантації пуповинної крові.

 

Компанія “Pluristem” стверджує, що отримання грантів від офіційних установ безумовно покриє значну частину витрат на ці дослідження, але важливо пам’ятати, що такі види грантів вигідні для ринку клітинної терапії в цілому. Наша наука розвивається, і гранти, що фінансуються державою, служать для визначення найперспективніших продуктів на ринку.

 

Джерело: https://www.bioinformant.com/pluristem-27-million-non-dilutive-funding/